У Феськівці побили працівників «Швидкої допомоги»

17.02.2016 року близько 23 години на телефон «швидкої допомоги» Менської ЦРЛ надійшло повідомлення по те, що в с.Феськівка «погано чоловіку».
На виклик виїхала «швидка допомога» в складі водія і чергового фельдшера. За місцем виклику було виявлено чоловіка із явними ознаками алкогольного сп’яніння і з розсіченою бровою. Вирішили доставити його до лікарні, щоб накласти шви.
Разом з потерпілим попросився поїхати і його товариш, з яким вони разом вживали спиртні напої. По дорозі потерпілий та його товариш почали сваритися з водієм. А коли водій зупинився, вони ще й побили медичних працівників. І водія, і фельдшера били по обличчю, останньому ще й куртку порвали.

i

На даний час винуватців бійки встановлено. Слідчим слідчого відділення Менського відділу поліції по даному факту відкрито кримінальне провадження по ч.2 ст.125 Кримінального кодексу України (Умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я або незначну втрату працездатності – карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до одного року, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років). Ведеться слідство.

Advertisements