На дорогах обмежено рух вантажного транспорту

На період з 1 березня по 15 квітня вводяться тимчасові обмеження руху вантажівок на дорогах державного та місцевого значення з метою збереження покриття автодоріг Чернігівщини від руйнувань у весняний період.

7ae41928470776ea89f5fe3b310b17cf

На дорогах державного значення (регіональних та національній) заборонено рух транспортних засобів масою понад 12 тонн і осьовим навантаженням 8тс. Такі ж дороги тільки територіального значення не приймуть вантажівок масою понад 12 тонн із осьовим навантаженням 6тс. Обласні та районні дороги місцевого значення тимчасово закриті для авто масою понад шість тонн і осьовим навантаженням 4тс.

Ці обмеження не стосуються транспорту загального користування, аварійних та оперативних служб, вантажівок задіяних для перевезення сільгосппродукції, палива, зрідженого газу і паливно-мастильних матеріалів, транспортних засобів дорожніх організацій Укравтодору.

Рух без обмежень здійснюється автомобільними дорогами Київ – Чернігів – Нові Яриловичі, Кіпті – Глухів – Бачівськ, Київ – Суми – Юнаківка, Батурин – Конотоп – Суми, а також під’їздами до міст Прилуки, Ніжин, Борзна, Бахмач.

Advertisements