Менськими поліцейськими розкрито замах на вбивство

9 квітня 2016 року до Менського відділу поліції з Менської центральної лікарні надійшло повідомлення про те, що в лікарню госпіталізовано жителя с.Локнисте Менського району з діагнозом: закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, рубані рани голови, уламково-вдавлений перелом лобної кістки зліва.

со
В ході проведених оперативно-розшукових та слідчих дій працівниками Менського відділу було встановлено, що 8 квітня 2016 року близько 21.30 години гр. М., 1995 року народження, який тимчасово проживає в с.Локнисте Менського району, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, після сварки з місцевим жителем вирішив останнього позбавити життя. Взявши вдома сокиру, він наніс потерпілому два удари лезом сокири в область голови. Проте не зміг довести свій злочинний намір до кінця в зв’язку з тим, що останній вихватив сокиру.
09.04.2016 року підозрюваного було затримано. Слідчим слідчого відділення Менського відділу поліції відкрито кримінальне провадження по факту закінченого замаху на вбивство за ознаками складу злочину передбачено ч.2 ст. 115 та ч.1 ст. 15 Кримінального кодексу України.
11.04.2016 року Менським районним судом підозрюваному обрано міру запобіжного заходу тримання під вартою строком на 2 місяці.

Advertisements