Поліція Менщини забезпечить охорону порядку на травневі свята

На території Менського району, як і по всій Україні, пройдуть масові заходи, пов’язані із відзначенням 30-тої річниці Чорнобильської катастрофи, святкування свята Пасхи (Великдень), Дня міжнародної солідарності трудящих, 71-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та проведення поминальних днів.
Щоб святкування пройшли спокійно, а громадяни почувалися безпечно, Менський відділ поліції з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування та громадськими формуваннями з охорони громадського порядку роблять все від них залежне.
В ці дні для забезпечення публічної безпеки та порядку в місцях проведення масових заходів та відпочинку громадян буде задіяна максимальна кількість особового складу відділу поліції. Водночас громадяни теж мають поводити себе відповідально, особливо під час відпочинку на природі, де не обходиться без алкоголю.
Звертаємося до усіх громадян з проханням під час святкувань поводитись гідно, не порушувати громадський порядок, ставитися з повагою один до одного, не провокувати конфліктні ситуації та не піддаватись на провокації.
Про всі випадки порушення громадського порядку повідомляйте за номером чергової частини Менського відділу поліції 2-15-63 та спеціальної лінії поліції «102» або звертайтесь до найближчого правоохоронця. Винні у порушенні законодавства будуть притягнуті до відповідальності.

Advertisements