На території Менського району триває місячник безпеки дорожнього руху

8 серпня в області стартував Всеукраїнський місячник безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські проводять спеціальні профілактичні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

s95441097

З початку року на території Менського району зареєстровано 16 дорожньо-транспортних пригод, в яких було травмовано 12 осіб. Одному учаснику дорожнього руху, який потрапив у ДТП, врятувати життя не вдалося.

Зважаючи на це, поліцейські активізували превентивні заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин ДТП, а також протиправних дій з транспортними засобами.

Працівниками поліції за перший тиждень проведення акції було виявлено одного керманича у стані алкогольного сп’яніння (всього з початку року за керування у стані алкогольного сп’яніння було притягнуто до відповідальності 44 особи, з них дві особи вже за новими штрафними санкціями), зафіксовано 8 фактів порушень правил дорожнього руху.

Поліція закликає громадян уважності та обережності на автодорогах, ввічливого ставлення до інших учасників дорожнього руху. Пам’ятайте, що тільки від нас з вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя!

Advertisements