Увага! Діти на дорозі!

Саме під такою назвою кожного року з 20 серпня по 20 вересня поліцейські проводять профілактичні заходи спрямовані на зниження дитячої аварійності.
Проблема дитячого дорожньо-транспортного травматизму стоїть дуже гостро. Робота багатьох структур, з різних напрямків професійної діяльності, спрямована на її поліпшення, на спільне подолання цього негативного явища. Щодо її вирішення застосовуються різноманітні форми і методи профілактичної роботи по попередженню дитячого травматизму на дорогах. Завдання профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму – це послідовне та грамотне навчання дітей методів і способів попередження нещасних випадків на дорозі у сучасному динамічному світі глобальної автомобілізації.

Дотримання правил безпечної поведінки на вулиці має стати свідомою необхідністю для дитини.
Нажаль стаються прикрі випадки. Не усвідомлюючи наслідки від невиконання Правил дорожнього руху, діти нехтують елементарними вимогами «дорожньої грамоти ». В цьому році сталося 50 автопригод за участю дітей віком до 18 років. В результаті ДТП три дитини загинули та 56 отримали тілесні ушкодження. В якості пішоходів, пасажирів, велосипедистів, водіїв мототехники и авто – як не прикро є переважна більшість дітей.
Щорічно, у період з 20 серпня по 20 вересня по всій Україні працівниками поліції, що відповідають за безпеку дорожнього руху проводяться профілактичні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі!». Метою проведення яких є недопущення дитячого дорожньо-транспортного травматизму, а також профілактична робота направлена на найбільш поглиблене роз’яснення неповнолітнім вимог ПДР та які бувають наслідки від їх невиконання.

lsnb
З цією метою працівники поліції у першій декаді вересня проводитимуть профілактичні бесіди з безпеки дорожнього руху в навчальних закладах. Особливу увагу правоохоронці звертатимуть на дітей, які прийшли до школи у перший раз. Крім того, для підготовки вулично-шляхової мережі до нового навчального року, «вартові доріг» проведуть обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів.
У даному питанні допомагають правоохоронцям і освітяни. Адже згідно шкільної програми у кожному навчальному закладі з дітьми проводять відповідні заняття по ПДР.
Ми сподіваємось, що спільними зусиллями все-таки можливо досягти зниження кількості аварій з дітьми.
Звертаємось до дорослих, насамперед до батьків: безпека ваших дітей залежить від вас. Не полінуйтеся вкотре нагадати малюкам основні правила безпечної поведінки на дорозі, пройдіть з ними маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, дотримуйтесь правил самі, адже найкраще навчання – це ваш приклад правильної поведінки.

Advertisements