Робоча зустріч слідчих Менського відділу поліції та фахівців системи безоплатної правової допомоги

IMG_20170306_105312.jpg

06 березня 2017 року начальник слідчого відділення Менського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Мирослав Усік та працівники слідчого відділення Менського відділу поліції спільно з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Менського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Альоною Римар провели робочу зустріч.
Під час зустрічі сторони обговорили діяльність системи безоплатної правової допомоги, механізми додержання прав людини та рівного доступу громадян до правосуддя, проблемні питання, актуальні напрями співпраці.
Альона Римар довела до відома присутніх, що місія системи безоплатної правової допомоги полягає в тому, щоб задовольнити правові потреби громадян, що звертаються за допомогою, ефективно співпрацювати з адвокатами, правозахисниками та правоохоронцями.
В свою чергу Мирослав Усік наголосив, що кожен із співробітників слідчого відділення Менського відділу поліції виконує завдання держави у покращенні правоохоронної системи так, щоб вона була орієнтована на суспільство та кожного громадянина. Щоб кожен громадянин розумів, що поліція захищає та є відкритою і прозорою. Його підлеглі надають всю необхідну інформацію щодо захисту своїх законних прав громадянам, які її потребують та ефективно працюють із системоюбезоплатної правової допомоги.
По закінченню зустрічі присутнім були надані інформаційні матеріали з контактами місцевого центру, які зможуть отримати громадяни, що звертатимуться до поліцейських та потребуватимуть безоплатної правової допомоги.

За безоплатною правовою допомогою звертайтесь до Менського МЦ з надання БВПД з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 без перерви за адресою: м. Мена, вул. Героїв АТО, 9, тел. 3-30-01.

Advertisements