До уваги бажаючих служити в поліції

З 31 березня по 9 квітня 2017 року за адресою: місто Чернігів, вулиця Шевченка, 116-А проходить набір кандидатів на службу в поліцію на зайняття вакантних посад (сержантського складу поліції) до підрозділів Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Конкурс буде проводитися на посади: поліцейський сектору реагування патрульної поліції, поліцейський ізолятора тимчасового тримання, поліцейський-водій, поліцейський-водій відділення конвойної служби ізолятору тимчасового тримання.
Загальні вимоги до кандидатів:
• громадянство України;
• вік від 18 років;
• вільне володіння українською мовою;
• повна загальна середня освіта;
• знання основ правознавства, Конституції України, Законів України «Про Національну поліцію», Законів України «Про запобігання корупції».
Для кандидатів на посаду водія – посвідчення категорії В для спецпризначенців — бажана служба в ЗСУ та готовність до служби у будь-якій точці України, у тому числі, у зоні проведення антитерористичної операції.
З більш детальною інформацією щодо вимог до кандидатів можна ознайомитися, перейшовши за посиланням https://cn.npu.gov.ua/uk/publish/article/125321 на офіційному сайті Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Advertisements