На території Менського району триває тиждень безпеки дорожнього руху

Картинки по запросу тиждень безпеки дорожнього руху фото

З 8 травня по 14 травня 2017 року на території області стартував тиждень безпеки дорожнього руху, у рамках якого поліцейські проводять спеціальні профілактичні заходи задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах, а також зменшення тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод.

З початку року на території Менського району зареєстровано 11 дорожньо-транспортних пригод, в яких було травмовано 5 осіб.

Зважаючи на це, поліцейські активізували превентивні заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин ДТП, а також протиправних дій з транспортними засобами.

Працівниками поліції за перший тиждень проведення акції було виявлено одного керманича у стані алкогольного сп’яніння (всього з початку року за керування у стані алкогольного сп’яніння було притягнуто до відповідальності 20 осіб).

Поліція закликає громадян уважності та обережності на автодорогах, ввічливого ставлення до інших учасників дорожнього руху. Пам’ятайте, що тільки від нас з вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя!

Advertisements