ПРАЦІВНИК МЕНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ В ГОСТЯХ У РАЙОННІЙ ГІМНАЗІЇ

P70905-112841

05 вересня 2017 року в ході проведення Загальнодержавних профілактичних заходів «Урок з поліцейським», з учнями 10-Б класу Менської районної гімназії зустрівся старший інспектор з ювенальної превенції Менського ВП ГУНП в Чернігівській області Середа В’ячеслав Миколайович. Під час зустрічі з дітьми була проведена профілактична лекція на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх». Крім роз’яснень чинного законодавства, щодо відповідальності неповнолітніх, було також наведено практичні приклади діянь, за які були засуджені діти протягом останніх 5 років на території Менського району. Особлива увага зверталася на небезпеку самовільного залишення дітьми свого постійного місця проживання.
В цей же день працівник ювенальної превенції з учнями 8-А класу гімназії розпочав проведення Програми профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді: «Будуємо майбутнє разом». Зазначена програма складається з 4 модулів («Права та обов’язки», «Основи толерантності», «Побудова позитивної життєвої перспективи», «Лідерство та активна життєва позиція»), у яких міститься по 5 тем відповідно. Загалом буде проведено 20 уроків на виховних годинах.
Розпочалося заняття зі знайомства та прийняття правил. Протягом першого уроку була опрацьована тема: «Права людини та дитини» з модулю № 1 «Права та обов’язки».
Загалом проведення подібних занять допоможе зменшити негативні явища в молодіжному середовищі, які пов’язані з девіантною поведінкою, не через острах бути покараним за скоєне правопорушення, а через усвідомлення шкідливості девіантної поведінки як для особи окремо так і для суспільства взагалі.

P70905-110432

Advertisements