На Менщині триває оперативно-профілактичне відпрацювання «Зброя та вибухівка».

На виконання вимог наказу Головного управління Національної поліції в Чернігівській області  від 11.05.2019 № 775, з метою запобігання незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів вибухових речовин, виявлення та перекриття каналів джерел їх надходження, в Менському районі тривають профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки.

Під час проведення вказаних заходів працівниками кримінальної поліції Менського відділу поліції було проведено два санкціоновані обшуки в жителів Менського району. В ході проведення обшуку в раніше судимого жителя Менського району було виявлено та вилучено пістолет системи «Наган» та 70 набоїв до нього калібру 5,6мм.

В ході проведення обшуку в жителя м.Мена було виявлено та вилучено 14 набоїв калібру 7,62 мм для нарізної зброї.

По вказаним фактам слідчим відділення Менського ВП ГУНП в Чернігівській області відкрито кримінальні провадження за частиною 1  статті 263 Кримінального кодексу УкраїниНосіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу») – карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

         Ведеться слідство.